0 533 512 58 83

Alaşehir Acil Oto Kurtarıcı Hizmeti

Bazı zamanlarda aracınızla seyir halindeyken beklenmedik problemlerle karşılaşmanız mümkündür.

Özellikle yolda ilerlerken aracınızın arızalanması ve yola devam edemememiz gibi çoğu sürücünün hayatında birkaç kez başına gelen bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu tip bir durumda yapmanız gereken yol yardımı çağırmak ve arızalanan aracınızın servise naklini yaptırmak.

Alaşehir acil oto kurtarıcı ekipleri, seyir halindeyken yaşadığınız yolda kalma problemlerine karşı her zaman tetikte bekleyen ekiplerden kurulu. Alaşehir’in en çok yolda kalma sorunlarının yaşandığı bölgelerdeki ekiplerle hızlı müdahale etme şansıyla probleminizin çözülmesi sağlanıyor.

Alaşehir Acil Çekici Hizmeti ile Tem Yol Yardım yanınızda. 05335125883 numaradan 7/24 Alaşehir oto çekici ve kurtarıcı hizmetimizle yanınızdayız

Alaşehir acil oto kurtarıcı ekibi gelene kadar ne yapmalısınız?

Aracınızla seyir halindeyken herhangi bir arıza yaşadınız ve aracınızın yolda kalma riskini önceden tahmin ederek sağ şeride çektiniz. Bu güvenliğinizi sağlamak için ilk yapmanız gereken en önemli prosedürdür. Aracınızın problemini anlamak için aracınızdan inmek yerine hemen acil yol yardım ekiplerini aramanız daha güvenli bir davranıştır. Özellikle akan trafiğin çok yoğun olması halinde aracınızdan inmenizde bazı riskler söz konusu olabilir. 

Alaşehir acil oto kurtarıcı ekibine ulaşır ulaşmaz, ekipler hareket geçer ve en hızlı şekilde konumuza ulaşır. Konumuza ulaşan ekipler trafik güvenliğini riske atmayacak şekilde araç kurtarıcı prosedürünü uygulamaya koyulur. Böylece güvenli bir şekilde aracın çekilmesi ve nakli gerçekleşir.

ALAŞEHİR ACİL OTO KURTARICI FİYATLARI ​

Alaşehir acil oto kurtarıcı fiyatları

Oto kurtarıcı hizmetinde öncelikli olarak kaliteye ve ekiplerin çalışma prosedürlerine riayet edip etmediklerine önem vermenizde fayda var. Aracınızın çekilmesi sırasında uygulanan yanlış prosedür veya yapılan bir hata halinde aracınızın zarar görmesi mümkündür. Bu tip durumlara mahal vermemek için uzman ekibe sahip, ileri ekipman yeterliliği bulunan oto kurtarıcı hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Bu noktada Alaşehir acil oto kurtarıcı hem deneyimli hem de modern ekipmanları ile çözüm sunar. Düzenli aralıkla bakıma alınan çekici araçları ve ekipmanları, uyulması gereken yasal şartlara ve prosedürlere uygundur.

Sonuç itibari ile fiyattan önce dikkatinizi vermeniz gereken noktanın kalite olmasına dikkat etmelisiniz. Aracınızın sigortalı olması halinde çekici ve yol yardım masraflarını sigorta firmasının karşıladığını asla unutmamalısınız. Bununla alakalı poliçe danışmanınızdan gereken bilgilendirmeyi yapmasını talep edebilirsiniz.

Scroll to Top