Alaşehir kurtarıcı

Alaşehir Kurtarıcı Çözümleri ile Tanışın!

Dünyanın bin bir türlü hali var.

Yollarında öyle…

Her ne kadar aracınıza iyi bakıyor olsanız da mutlaka bir gün çoğu sürücünün hayatında bir kez de olsa yüzleştiği yolda kalma deneyimini yaşamanız mümkündür.

Böyle bir durumda ne yapmanız gerektiğine dair birtakım prosedürlerin farkında olmanız gerekir. Özellikle çok işlek bir caddeyken aracınızın bozulması halinde aracınızı emniyet şeridine çekip kendi güvenliğinizi sağlamanız gerekir. Bunun için gerekli trafik levha ve işaretlerinin araç bagajında mutlaka bulunmasında fayda var.

ALAŞEHİR KURTARICI ÇÖZÜMLERİ İLE TANIŞIN!​

Alaşehir oto kurtarıcı neler sunar?

Alaşehir, trafik yoğunluğu bakımından Manisa’nın  en yoğun ilçelerinden biri.

Burada aracınızın bozulması halinde yapmanız gereken ilk şey, Alaşehir oto kurtarma ekibini yani Tem Yol yardım ekibini aramanız.

Arıza bildirimi bırakmanız halinde en yakın ekipler anında konumuza gelir ve sorunun çözümü için gereken müdahaleyi yaparlar. Ayrıca aracın çekilmesi gerekiyorsa modern teknolojiye sahip çekici ekipmanları sayesinde aracınıza zarar verilmeden oto kurtarıcı taşıtına sabitlenir.

Bu noktada trafiğin güvenliğini riske atacak herhangi bir kaza yaşanmaz ve bununla alakalı tedbirler de alınır. Uzman ekipler sayesinde aracınızın çekilmesinden servis noktasına götürülmesine kadar her şey titizlikle yerine getirilir.

Böylece herhangi bir zarara ve mağduriyete uğrayacağınız bir durumla karşılaşmadan süreç tamamlanır.

ALAŞEHİR OTO KURTARICI FİYATLARI NE KADAR?​

Alaşehir oto kurtarıcı fiyatları ne kadar?

Profesyonel araç, ekip ve ekipmanlara sahip Alaşehir oto kurtarıcı hizmetlerinde aracınızın ve sizin güvenliğinizi hiçbir şekilde riske atacak ekipman veya güvensiz araç taşıma birimleri kullanılmaz.

Oto kurtarıcı prosedürlerine uygun şekilde gerçekleştirilen araç çekiminde üstün standartlara dikkat edilmesi halinde aracınızın ekstra zarar görmesinin önüne geçmiş olursunuz.

Dolayısıyla fiyatı ikinci planda tutup oto çekici kalitesine ve çalışma şekline odaklanmanızda fayda var. Ayrıca aracınızın sigortaya sahip olması halinde oto çekici ve yol yardım gibi hizmetlerden yararlanmanız halinde masrafların sigorta tarafından karşılandığını unutmamanız gerekir.

Bununla ilgili sigorta poliçenizi kontrol etmeniz ve ayda kaç kez çekici veya yol yardım masraflarının karşılandığını öğrenmeniz gerekir.

Sonuç olarak araç kullandığınız sürece yolda kalma riskiniz hep var. Bu durumda paniklemeden ne yapacağınız konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Yolda kalmanız halinde aracınızı kurtarmak için Tem yol yardıma başvurmanız sürecin profesyoneller tarafından yönetilmesini sağlar.

Scroll to Top