0 533 512 58 83

Alaşehir 7/24 Kurtarıcı ve çekici Hizmeti

Alaşehir Kurtarıcı Hizmetleri Hakkında Bilgiler

Oto kurtarıcı ve yol yardım en çok talep edilen hizmetler arasında yer alır. Türkiye’nin her noktasında bir oto çekici aracı ile karşılaşmak mümkün. Özellikle ana caddeler ve yollarda, bunların yanı sıra önemli kavşak merkezlerinde nöbet bekleyen kurtarıcı araçların görülmesi mümkündür.

Bu araçlar, seyir halinde sorunlarla karşılaşan sürücülerin yardımına ilk koşan birimler arasında yer alır. Bu bakımdan oldukça önemli ve değerli bir hizmeti ifa eden oto kurtarıcı birimlerinin bazı risklerle de mücadele ettiklerini söylememiz gerekir.

Özellikle oto kurtarma prosedürlerine riayet edilmeden yapılan işlemlerde trafiğin tehlikeye atılması ile birlikte, oto kurtarıcıya çekilen araca da zarar verilmesi mümkün olabilir. Bu bakımdan Alaşehir kurtarıcı hizmetleri, birinci sınıf ekipman ve oto kurtarma filosuna sahip olduğu kadar, personelinin eğitimine de dikkat eden bir yapıya sahip.

ALAŞEHİR KURTARICI HİZMETLERİ 7/24 HİZMETTE​

Alaşehir kurtarıcı hizmetleri 7/24 hizmette

Oto kurtarıcı hizmetlerinde herhangi bir zaman veya mesai kavramından söz edebilmek mümkün değildir.

Yollar, her zaman dolu ve aktif olduğu sürece Alaşehir kurtarıcı hizmetlerine ait kurtarıcı birimleri her an teyakkuzda. Bu sayede haftanın her günü ve saatinde beklenmedik maddi hasarlı kazalar, yolda kalma durumları ve buna benzer arıza kayıtlarına hızlıca cevap vererek, sürücülerin mağduriyetlerinin önüne geçilmesinde önemli bir rol oynanıyor.

Bu sürecin kaliteli bir şekilde yerine getirilmesinde hem hız hem de sahip olunan ekipmanların yeterliliğinin önemi büyük.

Özellikle oto kurtarıcıya entegre edilen önemli ekipman birimlerinin bakımının düzenli yapılması gerekir. Böylece aracı çekme sırasında herhangi bir kopma veya gerilmeden kaynaklı kazaların yaşanmasının önüne geçilir.

Alaşehir oto kurtarıcı ekiplerindeki personel deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşur. Personel tarafından yolda kalan bir araca ve sürücüsüne yardıma gidilmesi halinde öncelik hem sürücünün hem de trafiğin güvenliğinin sağlanmasıdır.

Bu bakımdan trafiğin akışkan olduğu noktalarda uyarıcı levha ve işaretlerle gereken tedbirler alınır. Bununla birlikte aracın çekilmesi sırasında izlenmesi gereken prosedüre sadık kalınarak işlemler adım adım kontrollü gerçekleştirilir.

Sonuç olarak da sürecin başarılı şekilde neticelenmesi sağlanır. Araç servise veya arzu edilen noktaya transfer edilerek hizmet noktalanır.

Scroll to Top