TEZCAN YOL YARDIM ALAŞEHİR

Alaşehir En Yakın Oto Çekici

Profesyonel Deneyimli Çekici Hizmeti

Tem yol yardım ve çekici firmamız yol yardım sektöründe oto kurtarma ve çekici hizmetleri vermek üzere sektöre adım atmıştır.

Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar yılların vermiş olduğu engin tecrübemiz, deneyimli şoför kadromuz ve operatörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firma olarak kaza, yolda veya nakliye işlerinizde en iyi fiyat garantisi ile beklentilerinin üzerinde hizmet vererek siz değerli müşterilerimize destek oluyoruz.

Tem Yol yardım ve Çekici firması  olarak insana, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinciyle sektörde sürekli artan rekabet ortamında kendimizi yenileyerek ve geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede cevap vermek öncelikli hedefimizdir.

Güvenli modern çekici hizmeti

Tem Yol yardım ve Çekici firması olarak yol şartlarını ve koşullarını bilen, sektörde tecrübeli çalışan bir kadro ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yol yardım ve çekici kadrosunda görev yapan tüm sürücülerimiz yetkin ve sorumluluklarının bilincindedir. Yol sorunlarınıza en hızlı ve en kısa sürede çözüm üreterek mağduriyetlerinizi çözerler. 

Mevsim ve hava koşulları ne olursa olsun acil yol yardım hattımızı arayarak bizden yardım talep edebilirsiniz. Talebiniz firmamıza ulaşır ulaşmaz en yakın lokasyondaki ekibimiz yola çıkarak en kısa sürede olay mahalline ulaşacaktır. 

Tem Yol yardım ve Çekici firması olarak modern çağın yeniliklerinden de yararlanıyoruz. Bu nedenle Whatsapp uygulaması ile kolayca konumunuzu bize bildirebilirsiniz. 

Tem yol yardım ve çekici firmamız Alaşehir yol yardım sektöründe oto kurtarma ve Alaşehir çekici hizmetleri veriyor 0533 512 58 83

Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz

Becerilerini büyük bir özen ve kalite anlayışı ile sektörde usta ellerle gerçekleştirmek; Nitelikli kadromuzla aranan bir firma olmak. Gelişen teknolojiyi eğitim ile becerilerimize katarak kalite bilincimizi arttırmak.

Ülkemizin doğal güzelliklerini kirletmeden geleceğimiz dediğimiz çocuklarımıza daha temiz ve yaşayabilecekleri bir çevre bırakmak için Alaşehir ve çevresinde oto kurtarma hizmetini başlattık.

vizyonumuz

Alaşehir Acil Oto Kurtarıcı  olarak en büyük vizyonumuz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun için Ar-Ge çalışmaları yaparak ilerleme kaydediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek ve gözlemleyerek kaliteli temizlik ürünleri kullanırız.

Alaşehir Acil Oto Kurtarıcı ve Çekici“, müşterilerinin sorunlarını doğru algılayıp uzman kadrosu ile doğru çözümü bularak ve en kısa sürede uygulayarak müşteri memnuniyetini kazanır.

ALAŞEHİR 7/24 Oto Çekici

ALAŞEHİR EN YAKIN ÇEKİCİ VE KURTARICI HİZMETİ YÜKSEK KALİTELİ PROFESYONEL ALAŞEHİR ÇEKİCİ HİZMETİ SİZE BİR TELEFON KADAR YAKIN 0533 512 58 83

Biz kimiz?

Sektörde yetişen profesyonel ve uzun yıllardır bu alanda hizmet vermiş bir firmayız.

Neler Yapıyoruz?

Her türlü motorlu taşıtlara yol yardım hizmeti sunuyoruz. Bunların içinde çekici, kurtarıcı, lastik, akü takviye gibi konularda donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Neden tercih etmelisiniz?

Hızlı, güvenli, profesyonel destek almak için ve ayrıca sadık müşteri avantajlarından yararlanmak için bizi aramanız yeterli. Sorunsuz işlemler için özveriyle çalışmaktayız.

Nerelerdeyiz?

Başta Manisa Alaşehir olmak üzere birçok lokasyonda hizmet veriyoruz.

Scroll to Top